„Eko apdaila“ – ekologiški ir ekonomiški vidaus apdailos darbai.

Rūpinamės visų mūsų ateitimi, todėl esame daug investavę į modernią apdailos darbų įrangą, kuri užtikrina efektyvius, tvarkingus, nekeliančius dulkių ir didelio triukšmo apdailos darbus. Dirbame su šiuolaikiška glaisto išpurškimo ir dažymo technika, sienų šlifavimo su siurbliais.

Visuomet stengiamės savo klientams pasiūlyti ekologiškas ir patvarias apdailos medžiagas bei dažus, kad juos supanti aplinka būtų kuo švaresnė ir sveikesnė.

Tvarkingi, atsakingi, į rezultatą orientuoti darbuotojai kiekvieną minutę išnaudoja tik darbui ir gerbia savo klientus, jų namus bei aplinką. Jūs žinote, kad šiais laikais darbų kokybė ir rezultatas priklauso nuo juos atliekančių žmonių – darbščių ir savo darbą mylinčių specialistų. Tad būtent tokius mes ir atrenkame į savo komandą – su teisingu požiūriu į darbą, pagarba klientui bei siekiančiu gerovės sau ir kitiems. Todėl mūsų komandoje užtikrinama aukšta darbo kultūra ir vertybės – gerbiame kliento būstą, aplinką bei kaimynus, nuolat palaikome švarą bei tvarką, stengiamės, kad tiek šeimininkas, tiek kaimynai nepajustų statybų diskomforto. Mūsų komandoje dirba daug patirties savo srityje sukaupę darbuotojai.

UAB „Eko apdaila“ 2019-2020 metais įgyvendina projektą UAB „Eko apdaila“ projektą paslaugų techninės bazės plėtra“, kurį finansuoja Europos Žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika.